Viestintä ja markkinointi

    Viestintä ja markkinointi

    Reetta Miettinen

    Markkinointi- ja viestintäjohtaja
    reetta.miettinen@wsoy.fi
    040 8344 340

    Satu-Maria Rastas

    Brand Manager
    satu-maria.rastas@wsoy.fi
    050 3617 980

    Kotimainen kauno- ja tietokirjallisuus

    Mikko Immonen

    Brand Manager
    mikko.immonen@wsoy.fi
    050 5644 721

    Käännetty kaunokirjallisuus, Lasten ja nuorten kirjallisuus.

    Tuuli Leppänen

    Viestintäpäällikkö
    tuuli.leppanen@wsoy.fi
    040 5646 734

    Mari Nieminen

    Viestintäpäällikkö
    mari.nieminen@wsoy.fi
    010 5060 128

    Henkilömedia

    Kaisa Hyväri

    Senior Brand Manager
    kaisa.hyvari@wsoy.fi
    010 5060 209

    Sami Ravattinen

    Tapahtumatuottaja
    sami.ravattinen@wsoy.fi
    040 8367832

    Hanna-Riikka Summanen

    Mainonnan tuottaja
    hanna-riikka.summanen@wsoy.fi
    010 5060 329

    Hanna Ylätalo

    Asiakasmarkkinointipäällikkö
    hanna.ylatalo@wsoy.fi
    010 5060 008

    Petra Minn

    Digimyyntipäällikkö
    Petra.Minn@wsoy.fi
    044 564 9669

    Iida Mikkola

    Markkinointi- ja viestintäassistentti
    iida.mikkola@wsoy.fi
    0408369869