Viestintä ja markkinointi

    Viestintä ja markkinointi

    Reetta Miettinen

    Markkinointi- ja viestintäjohtaja
    reetta.miettinen@wsoy.fi
    040 8344 340

    Satu Sirkiä

    BRAND MANAGER
    satu.sirkia@wsoy.fi
    040 0485 228

    Kotimainen kauno- ja tietokirjallisuus

    Mikko Immonen

    Brand Manager
    mikko.immonen@wsoy.fi
    050 5644 721

    Käännetty kaunokirjallisuus, Lasten ja nuorten kirjallisuus.

    Tuuli Leppänen

    Viestintäpäällikkö
    tuuli.leppanen@wsoy.fi
    040 5646 734

    Liisa Aalto

    Viestintäpäällikkö
    liisa.aalto@wsoy.fi
    050 305 6101

    WSOY, Johnny Kniga

    Mari Nieminen

    Viestintäpäällikkö
    mari.nieminen@wsoy.fi
    050 5480 709

    Vaikuttajat

    Kaisa Hyväri

    Senior Brand Manager
    kaisa.hyvari@wsoy.fi
    040 5315 391

    Sami Ravattinen

    Tapahtumatuottaja
    sami.ravattinen@wsoy.fi
    040 8367832

    Hanna-Riikka Summanen

    Mainonnan tuottaja
    hanna-riikka.summanen@wsoy.fi
    040 7380 766

    Hanna Ylätalo

    Asiakasmarkkinointipäällikkö
    hanna.ylatalo@wsoy.fi
    040 7768 548

    Petra Minn

    Asiakasmarkkinointipäällikkö
    Petra.Minn@wsoy.fi
    044 564 9669

    Noora Norros

    Sosiaalisen median tuottaja
    noora.norros@wsoy.fi
    050 473 2343

    Venla Tyynelä

    Markkinointi- ja viestintäassistentti
    venla.tyynela@wsoy.fi
    0503415101

    Satu-Maria Rastas (perhevapaalla)

    Brand Manager
    satu-maria.rastas@wsoy.fi

    Kotimainen kauno- ja tietokirjallisuus

    Timo Taussi

    Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
    timo.taussi@wsoy.fi
    041 511 0302

    Docendo, Minerva